Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

O TYM I O TAMTYM

KOCHAMY TO CO ROBIMY

Oto cztery powody dlaczego robimy to co robimy. Po pierwsze – kochamy to. Po drugie – świetnie się w tym odnajdujemy. Po trzecie – potrafimy to zrobić. Po czwarte – zawsze się dobrze przy tym bawimy.

PROSTO DO CELU

Staramy się aby nasze działania, które są skierowane do bardzo wymagającej grupy wiekowej, posiadały „mądrą” zabawę i inteligentną interackjię. Dzieci nie „kupują” braku szczerości i pełnego zaangażowania.

NAGRODA USKRZYDLA

Najlepszą nagrodą a jednocześnie reklamą dla Nas są uśmiechnięte i rozradowane dzieci. Dodaje nam to sił do działania oraz motywuje do jeszcze szerszego dotarcia do dzieci i ich osobowości.

Statystyki

2012
2013
2014
2015

specjalizacje

Eventy - Plenery

Kompleksowe zorganizowanie i obsługa “Animacji” dla najmłodszych przy okazji imprez firmowych, eventach okolicznościowych tudzież imprez plenerowych.

Mikołajki

Interaktywne, autorskie animacje mikołajkowe przenoszą dzieci w świat i klimat przedświąteczny gdzie aby spotkać się z Mikołajem muszą przejść przez szereg przygód.

Urodzinki

Animacje urodzinkowe zabierają dzieci w świat zabawy i nieustającego uśmiechu. Zawsze czeka na nie moc atrakcji. Prowadzone są w sposób humorystyczny, energiczny i niekonwencjonalny.

ZUMBA Kids

Połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Zumba Kids to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Bale / Dyskoteki

Taniec, ruch, muzyka i świetna zabawa. Nasze imprezy niezależnie od rodzaju i tematyki dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń. PS. Przetestowane na dzieciach ….

Foto Budka

Zwariowane pamiątkowe zdjęcia z imprezy są jak “szóstka” w totolotku. Dzięki naszym tematycznym rekwizytom, każda impreza będzie miała podkręcony charakter.

Rytmika

Zajęcia muzyczno – ruchowe są jednym z ważniejszych przedmiotów wychowawczo – edukacyjnych w przedszkolu. Ruch jest niezbędnym elementem do rozwoju dziecka już od najmłodszych lat.

Audycje muzyczne

Zajęcia mają na celu rozwinięcie u dzieci zainteresowań ogólnomuzycznych, wytworzenie nawyku świadomego słuchania utworów muzycznych poprzez uwrażliwienie oraz poznanie instrumentów muzycznych.

Zabawa i Edukacja

Profesjonalizm

Do wszystkich naszych działań stawiamy sobie zawsze wysoko poprzeczkę.

Wyzwania

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a jak już takowe się pojawiają to sprawiamy aby stały się wykonalne.

Kreatywność

Staramy się nie kopiować stworzonych projektów.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej pracy z najmłodszymi możemy nieskromnie powiedzieć, że posiadamy ogromne, bezcenne doświadczenie.

Bezpieczeńśtwo

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas rzeczą nadrzędną.

Otwartość

Jako zespół jesteśmy szeroko otwarci na wszelkie sugestie i nowe wyzwania.

CERTYFIKAT

To Top