Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

1167190_557264541003785_25445947_oHanys z górnego śląska z Gliwic, klasycznie wykształcony wiolonczelista, muzyk sesyjny, pedagog, aranżer, autor tekstów, menadżer kultury     i sztuki, animator wolnego czasu dla dzieci a od ponad roku szczęśliwy tata. Przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat kiedy to zaczął uczęszczać na lekcje gry na fortepianie.  Od siódmego roku życia rozpoczął jego pierwszą szkołę muzyczną w Gliwicach. 12 lat spędzonych w tej szkole ukształtowały jego muzyczne życie, które kontynuuje do dnia dzisiejszego. W latach 1995 – 2000 miał przyjemność studiować na Akademii Muzycznej w Krakowie, po której ukończeniu wyjechał do Stanów Zjednoczonych aby kontynuować swoje studia podyplomowe. Po powrocie do kraju w obawie przed nudą i rutyną oraz z potrzeby ciągłego  poszukiwania sensu w tym, co robi ukończył dwa kierunki podyplomowe pokrewne jego życiu zawodowemu – Zarządzanie w Kulturze oraz Zarządzanie w Oświacie. 

Bez zbędnej skromności stwierdza, że może nazwać siebie szczęściarzem, ponieważ może połączyć              w życiu miłość, pasję i pracę. Pracuje razem z żoną podczas prowadzenia zajęć muzyczno – ruchowych dla dzieci, prowadzi TRALALANDIĘ, oraz współtworzy zespół The PLODDERS. Praca z dziećmi dodaje mu mnóstwo energii oraz nieobliczalną dawkę satysfakcji a po drugie pozwala mu stać się znowu dzieckiem. Jak sam mówi uśmiech dziecka jest najlepszą reklamą TRALALANDII.

Z osobami, z którymi ma okazję współpracować napędza do ciągłego działania i nie pozwala poddawać się przeciwnościom losu. Żyje i działa zgodnie z myślą wypowiedzianą przez Alberta Einsteina: „Wszyscy wiedzą, że jeśli czegoś nie da zrobić, pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi”.

Grzes-b-small

 fot; Piotr Chlipalski

To Top